Kontakt

Ośrodek Wypoczynkowy WITA
przy Promenadzie Światowida

84-104 Jastrzębia Góra
ul. Kaszubska 3

tel/fax: 58 674 96 56
biuro/recepcja/rezerwacje

email: kontakt@wita-jastrzebiagora.pl

recepcja czynna: 8:00 - 18:00

Lokalizacja

Wirtualna Galeria


Zdjęcia pokoi i placu zabaw:

Ośrodek Wypoczynkowy WITA do dyspozycji Gości oddaje pokoje w trzech budynkach: Papaj i Oliwia. Wszystkie budynki zlokalizowane są na jednym terenie. W każdym pokoju znajduje się łazienka wyposażona w prysznic, a także telewizor z płaskim ekranem, minilodówka, czajnik elektryczny, suszarka do włosów. Zapewniamy również parawany i leżaki plażowe.papaj mini2PAPAJ:

główny budynek oferujący 25 pokoi 1,2,3 i 4-osobowych w marynistycznym wystroju, rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Część pokoi posiada balkony. Budynek mieści się na rogu Promenady Światowida i ul. Kaszubskiej. Na parterze znajduje się Restauracja Papaj, serwująca dania rybne i dania kuchni polskiej. Dla miłośników kąpieli słonecznych przygotowano taras, z którego można podziwiać nadmorską promenadę. 

 

oliwia miniOLIWIA:

budynek cieszący się kameralną lokalizacją, otoczony zielenią, łączy nadmorski urok z nowoczesnymi wnętrzami inspirowanymi nadbrzeżem. Znajdują się tu 4 pokoje 2-osobowe oraz 1 apartament. Wszystkie pokoje posiadają taras lub balkon. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę, a jednocześnie niewielką odległość do centrum miejscowości. 

 

 

  Plac zabaw

 
  Restauracja Papaj

 

 

 

 

 

Wita-jastrzebiagora.pl © 2012 All Rights Reserved. Wykonanie: pozycjonowanie-marketing.pl